Fotografia kobieca

Jeśli marzy Ci się profesjonalna zmysłowa sesja zdjęciowa, która wydobędzie Twoje piękno i pokaże Cię w zupełnie nowej odsłonie, to dobrze trafiłaś! Plenerowe lub buduarowe sesje kobiece są szyte na miarę i odbywają się w spokojnej, intymnej atmosferze, a styl sesji dobieram do potrzeb i upodobań.

Moją misją jest dowartościowanie kobiet i sprawienie, aby poczuły się pięknie i pewnie we własnej skórze. Bardzo poważnie podchodzę zarówno do wykonywania kadrów kobiecych, do pozowania, jak i do późniejszej postprodukcji, która nadaje zdjęciom unikalnego charakteru. Pracuję w taki sposób, aby po oddaniu zdjęć moje klientki były zachwycone efektem, aby dostrzegły własne piękno i wyjątkowość.

Sesja sensualna może być delikatna i romantyczna, albo wręcz przeciwnie - odważna i sexy! Moją specjalnością jest subtelna fotografia kobieca w ubraniu odbywająca się w plenerze lub w pomieszczeniach, a także pobudzająca wyobraźnię nagość zakryta.

Wykonuję także zdjęcia/portrety kobiety dojrzałej. Lubię tworzyć zarówno romantyczne sesje zdjęciowe, jak i seksowne zdjęcia w stylu glamour, więc bez względu na to, co wybierzesz, będzie to sesja Twoich marzeń! Fotografie poddawane są również starannemu retuszowi. Robię zdjęcia w plenerze, fotografię buduarową w apartamencie, jak i sesje fotograficzne dla kobiet w warunkach domowych.

Sesje sensualne odbywają się w promieniu około 70 km od Wejherowa, także w Trójmieście, więc bez problemu dojadę do miast takich jak Gdańsk, Sopot, Gdynia, Rumia, Reda, Wejherowo, Lębork czy Słupsk. Dojeżdżam do domu klientki lub w inne wyznaczone miejsce. Przeczytaj koniecznie Poradnik: Jak przygotować się do sesji kobiecej? i sprawdź ofertę.

trwa ładowanie zdjęć...