Fotografia wizerunkowa

Jeśli potrzebujesz sesji wizerunkowej, która pozwoli Ci się doskonale zaprezentować przed klientami, świadomie budować wizerunek Twojej marki, nawiązać relacje biznesowe, propagować Twoją twórczość lub rozpoznawalność w mediach społecznościowych – to chętnie taką sesję dla Ciebie wykonam.

Mogę zrobić Ci klasyczne, stonowane zdjęcia biznesowe, do uniwersalnego zastosowania, albo jeśli wolisz bardziej kreatywną sesję wizerunkową, która uwidoczni Twój charakter i pokaże Twoją działalność w niecodzienny sposób.

Przed moim obiektywem stanęły twórczynie internetowe i autorki książek, takie jak Aleksandra Radomska „Mam Wątpliwość” czy Agnieszka Witkowska „Architekt porządku”. Wykonywałam im energetyczne zdjęcia, które zostały wykorzystane na ich stronach internetowych, socjal mediach oraz w drukowanych czasopismach. Jeśli Ty również potrzebujesz sesji wizerunkowej z prawdziwego zdarzenia, to napisz do mnie! Może to być sesja biznesowa czy też sesja na media społecznościowe i bloga.

Sesje wizerunkowe odbywają się w promieniu około 70 km od Wejherowa, także w Trójmieście, więc bez problemu dojadę do miast takich jak Gdańsk, Sopot, Gdynia, Rumia, Reda, Wejherowo, Lębork czy Słupsk. Jestem też otwarta na proporcje z innych regionów Polski. 

trwa ładowanie zdjęć...