Fotografia ciążowa

Profesjonalna sesja ciążowa w plenerze to cudowna pamiątka dla przyszłych rodziców, której nie da się niczym zastąpić. Taka sesja brzuszkowa to coraz popularniejszy sposób na zatrzymanie w pamięci wyjątkowego i pełnego emocji czasu oczekiwania na dziecko. 

Wspomnienia, także te z przebiegu ciąży, są przecież ulotne i za jakiś czas wyblakną. Ale dzięki fotografii brzuszkowej można temu zapobiec, a przy okazji wykonać przepiękne artystyczne zdjęcia przyszłej mamy lub obojga rodziców. Mogę dla Ciebie stworzyć bajkowe fotografie z długą rozwianą suknią, bardziej intymne kadry w sukience lub bieliźnie, albo romantyczne ujęcia we dwoje. 

Fotografia rodzinna i ciążowa w moim wykonaniu, to zazwyczaj indywidualne sesje zdjęciowe na łonie natury. Przecież piękno przyrody najlepiej współgra z urodą kobiety oraz z nowym życiem, które nosi ona pod sercem! Artystyczne sesje ciążowe wykonuję wtedy, gdy brzuszek jest już widoczny - najczęściej w siódmym lub ósmym miesiącu ciąży. Bajkowe zdjęcia kobiet w ciąży z sesji plenerowej poddaję później starannemu retuszowi. 

Sesje dla przyszłej mamy (lub dla par) odbywają się w promieniu około 70 km od Wejherowa, także w Trójmieście, więc bez problemu dojadę do miast takich jak Gdańsk, Sopot, Gdynia, Rumia, Reda, Wejherowo, Lębork czy Słupsk. 

trwa ładowanie zdjęć...