Fotografia ciążowa

Profesjonalna sesja ciążowa w plenerze to cudowna pamiątka dla przyszłych rodziców, której nie da się niczym zastąpić. Taka sesja brzuszkowa to coraz popularniejszy sposób na zatrzymanie w pamięci wyjątkowego i pełnego emocji czasu oczekiwania na dziecko.

Wspomnienia, także te z przebiegu ciąży, są przecież ulotne i za jakiś czas wyblakną. Ale dzięki fotografii brzuszkowej można temu zapobiec, a przy okazji wykonać przepiękne artystyczne zdjęcia przyszłej mamy lub obojga rodziców. Mogę dla Ciebie stworzyć bajkowe fotografie z długą rozwianą suknią, bardziej intymne kadry w sukience lub bieliźnie, albo romantyczne ujęcia we dwoje.

Fotografia rodzinna i ciążowa w moim wykonaniu, to zazwyczaj indywidualne sesje zdjęciowe na łonie natury. Przecież piękno przyrody najlepiej współgra z urodą kobiety oraz z nowym życiem, które nosi ona pod sercem! Artystyczne sesje ciążowe wykonuję wtedy, gdy brzuszek jest już widoczny - najczęściej w siódmym lub ósmym miesiącu ciąży. Bajkowe zdjęcia kobiet w ciąży z sesji plenerowej poddaję później starannemu retuszowi.

Sesje dla przyszłej mamy (lub dla par) odbywają się w promieniu około 70 km od Wejherowa, także w Trójmieście, więc bez problemu dojadę do miast takich jak:

Fotograf Trójmiasto (Gdańsk, Sopot, Gdynia), Małe Trójmiasto Kaszubskie (Fotograf Wejherowo, Rumia, Reda), Strzebielino, Łęczyce, Luzino, Fotograf Lębork, Słupsk, Pruszcz Gdański, Władysławowo, Łeba, Żukowo, Bytów, Kartuzy, Kowale, Kościerzyna, Puck, Chwaszczyno, Bojano, Szemud, Szymbark, Choczewo.

trwa ładowanie zdjęć...