Fotografia rodzinna

Od fotografii dziecięcej wszystko się u mnie zaczęło… Pierwszy raz wzięłam aparat do ręki właśnie po to, aby sfotografować moje córki, czyli wykonać im pamiątkowe kadry do rodzinnego albumu. Dziś, po latach, fotografia rodzinna to już nie tylko pasja, ale też zawód.

Wykonuję sesje rodzinne w plenerze lub w domu klientów, sesje okolicznościowe, jak np. zdjęcia z urodzin dziecka. Podejmuję się różnych zleceń - od spontanicznych sesji rodzinnych zaczynając, aż na pozowanych zdjęciach kończąc.

Największą frajdę sprawia mi dokumentowanie rodzinnego życia w sposób naturalny - kiedy to mogę zaczaić się w jakimś w kącie z moim aparatem i niemal niezauważona „podglądać” życie całej rodziny. To właśnie rodzinna fotografia dokumentalna i zdjęcia lifestyle są tymi, które najchętniej robię, ponieważ widać na nich prawdziwe życie rodziny, realne emocje dzieci i rodziców, ich bliskość czy spontaniczność.

Jeśli więc szukasz fotografki, która przyjedzie wykonać fotoreportaż „dzień z życia rodziny”, albo zagwarantuje pełne emocji zdjęcia z rodzinnej uroczystości, lub też wykona pamiątkową sesję rodzinną w domu lub w plenerze - to zapraszam do kontaktu.

Działam na terenie województwa pomorskiego - dojeżdżam do 70 km. od Wejherowa, więc mogę wykonać sesję zdjęciową takich w lokalizacjach jak:
Fotograf Trójmiasto (Gdańsk, Sopot, Gdynia), Małe Trójmiasto Kaszubskie (Fotograf Wejherowo, Rumia, Reda), Strzebielino, Łęczyce, Luzino, Fotograf Lębork, Słupsk, Pruszcz Gdański, Władysławowo, Łeba, Żukowo, Bytów, Kartuzy, Kowale, Kościerzyna, Puck, Chwaszczyno, Bojano, Szemud, Szymbark, Choczewo.

trwa ładowanie zdjęć...