Fotografia kreatywna

Na co dzień jestem osobą twardo stąpającą po ziemi, sceptyczną realistką poddającą w wątpliwość dogmaty i przekonania. Patrzę na życie bez lukru i bez upiększających go kulturowych filtrów. Być może właśnie dlatego potrzebuję od czasu do czasu odreagować i uciec w świat nieograniczonej wyobraźni, gdzie absolutnie nic mnie nie blokuje, gdzie rzeczywistość miesza się z fantazją.

W tym świecie mogę tworzyć kreacje fotograficzne dokładnie takie, jakie chcę i pokazywać w nich swoje zainteresowania, fascynacje czy lęki. Nie ogranicza mnie tu ani treść, ani forma, ani narzędzia. Tym właśnie jest dla mnie fotografia kreatywna - w której to ja od początku do końca decyduję o wyglądzie i przekazie zdjęcia, w której jestem jednocześnie reżyserem i narratorem, a nierzadko też modelką.

Fotografia kreacyjna tudzież konceptualna to fantastyka, która na pewnym etapie powstawania może zmienić się w fotografikę, a sztuka konwencjonalna przekształcić się w sztuki cyfrowe. Dopuszczam tutaj dosłownie każdy środek wyrazu, w tym także foto-manipulację, które to pozwalają mi uzyskać na zdjęciu pożądany efekt. Witaj w moim świecie Fine Art i Digital Art!

trwa ładowanie zdjęć...