Sesje wnętrz i obiektów

Chętnie podejmuję się zleceń, takich jak zdjęcia wnętrz oraz architektury, a także fotografowania różnych innych obiektów, jak np. jachty czy żaglówki. Fotografia wnętrz i architektury w moim wydaniu wykonywana jest jasnym, szerokokątnym obiektywem 35 mm. Są to profesjonalne sesje, indywidualnie dopasowane do potrzeb oraz oczekiwań zleceniodawcy. 

Mogę wykonać zdjęcia rozmaitych obiektów architektonicznych, takich jak sesje nieruchomości, sesja dla hotelu, sesja spa, sesja do salonu piękności, sesja do studia kosmetycznego lub salonu fryzjerskiego, sesje mieszkania pod sprzedaż/wynajem itp. 

Dostarczam klientowi wysokiej rozdzielczości, starannie wyretuszowane pliki, które mogą być wykorzystane jako sesja reklamowa, a także opublikowane w Internecie lub w wersji drukowanej jako sesja do magazynu, sesja do ulotek studia projektowego, sesja dla klienta przemysłowego itp. Działam w promieniu około 70 km od Wejherowa, także w Trójmieście, więc bez problemu dojadę do miast takich jak Gdańsk, Sopot, Gdynia czy Słupsk.

trwa ładowanie zdjęć...