Fotografia ślubna

Jeśli szukacie fotografa ślubnego, który wykona sesję zdjęciową plenerową w unikalnym klimacie, dostarczając Wam przy tym bardzo wysokiej jakości zdjęcia, to dobrze trafiliście. Moje sesje ślubne są szyte na miarę, dostosowuję je do charakteru i oczekiwań Pary Młodej, przed sesją zawsze się przygotowuję, rozmawiam wcześniej z nowożeńcami i ustalam z nimi szczegóły. 

Zdjęcia ślubne to przecież pamiątka na całe życie, dlatego podczas moich sesji w plenerze nie ma przypadków, a ja planuję przebieg całej sesji fotograficznej i dbam o każdy detal, zapewniam również profesjonale oświetlenie. Fotografia ślubna w plenerze nie musi odbywać się w dniu ślubu, kiedy przecież tyle się dzieje, a Młodzi są w wielkim stresie. Taką sesję ślubną na powietrzu możemy zaplanować na spokojnie w innym dniu i w dogodnym dla Was terminie. 

Powstaną wówczas wyjątkowe pamiątki ślubne z przyrodą w tle, z których możemy stworzyć piękny album ślubny, fotokalendarz czy też fotoobrazy na ścianę. Oprócz sesji plenerowych dla Państwa Młodych, działam także jako fotograf na ślub cywilny. Dla nowożeńców wykonuję sesje ślubne na terenie województwa pomorskiego, działam m. in. w takich miastach jak Gdańsk, Sopot, Gdynia, Rumia, Reda, Wejherowo, Lębork, Kościerzyna czy Słupsk, ale dojeżdżam także w inne miejsca. 

trwa ładowanie zdjęć...